wtorek, 22 grudnia 2015

Informacje techniczne

| |
Moi drodzy, dzisiaj mam dla was bardzo ważną informację. Za nieco ponad tydzień pojawi się post z hasłami na styczeń i podsumowaniem grudnia, ale mamy małe ale. Mamy świąteczny czas i na pewno wiele z nas wyjeżdża, aby spędzić czas z rodziną. W tym także i ja, a tak się składa, że przez kolejne dwa tygodnie będę bez dostępu do komputera i co gorsza Internetu. Dlatego już dzisiaj tworzę post na styczeń i przepraszam, ale w podsumowaniu grudnia znajdą się tylko linki do prac zgłoszonych do tej pory. Oczywiście tylko do czasu, aż wrócę do domu, więc do 6 grudnia wszystkie zaległości powinny zostać nadrobione (czytaj: wszystkie zgłoszone przez ten "ponad tydzień" opowiadania również zostaną dodane, ale dopiero w editcie posta). 
Więc jeżeli ktoś będzie zgłaszał pracę jutro, pojutrze czy 30 grudnia, musi się liczyć z tym, że linku w poście nie będzie i zostanie od dodany dopiero później. ;) 

I przy okazji życzę Wam wesołych i radosnych świąt w gronie rodziny, wielu prezentów pod ogromną choinką, no i wszystkiego czego sobie wymarzycie! Wesołych Świąt! 


1 komentarz:

  1. Dziękujemy i nawzajem! ;)

    Coś mnie tknęło, bo ja wrzuciłem link do swojego tekstu dzień przed powyższym postem, więc powinienem się załapać! Ale chodziły mi po głowie również takie myśli, że "aaa wrzucę jakoś pod koniec miesiąca, będzie git"!

    OdpowiedzUsuń